دوشنبه , ۱۴ اسفند ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » فشارها از همه سو بر حجت الاسلام و المسلمین دکترحسن روحانی ریاست جمهوری بالا میگیرد

فشارها از همه سو بر حجت الاسلام و المسلمین دکترحسن روحانی ریاست جمهوری بالا میگیرد

حرفهای قابل تامل آخوندی موسوم به “لارگانی” از جناح دلواپسها در مجلس برعلیه حسن روحانی به بهانه انتقاد از حسین فریدون

به بهانه تخلف حسین فریدون در لابیگری به نفع صفدرحسینی و خانواده او، برای تخریب و بی آینده کردن حسن روحانی بوقهای دلواپسان مجلس فعال شده است

نماینده مردم فلاورجان در مجلس با بیان اینکه رئیس جمهور دستور پیگیری حقوقهای نجومی را ابلاغ کرده است، گفت: آقای روحانی برای رسیدگی به تخلفات نزدیکانش نیز اهتمام بیشتری داشته باشد.

به گزارش مشرق، حجت الاسلام والمسلمین سید ناصرموسوی لارگانی نماینده مردم فلاورجان و عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره اخبار منتشرشده مبنی بر لابی‌گری برادر رئیس جمهور برای انتصاب یکی از مدیران متخلف در موضوع حقوقهای نجومی گفت: این اولین بار نیست که مدیری با وجود تخلفات گذشته، با لابی‌گری توانسته چنین جایگاهی کسب کند و تا به امروز هم هیچ برخورد قانونی با این‌گونه اشخاص صورت نگرفته است.
1734820_763

وی افزود: اشخاصی که منتسب به مقام مسؤلی هستند با سوء استفاده از جایگاه خود و آن مقام، افرادی را بر سر کار می‌آورند که منافع آنها را تامین کند. بنابراین وقتی این افراد مسئولیت داشته باشند هروقت کاری از آنها بخواهند برایشان انجام خواهند داد.

نماینده مردم فلاورجان در مجلس تصریح کرد: حقیقتاً این‌گونه اعمال برای ملت شهید پرور ایران قابل قبول نیست و مردم این رفتارها را نمی‌پذیرند. وقتی یک جوان می‌خواهد سر کار برود باید از فیلترهای مختلفی عبور کند در حالی که تاکنون هیچ خطایی از او سر نزده است، اما فردی که قبلاً تخلفاتی داشته باید به راحتی سرکار برود و حتی بالاترین مسؤلیت را به او بدهند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس درباره اقدام نمایندگان ملت برای برخورد با این‌گونه لابی‌گریها، گفت: هنوز کار کمیسیونها در مجلس دهم آغاز نشده است. البته نمایندگان خواستار سوال از وزرا و تحقیق و تفحص هستند تا پاسخ آنها را در مورد این رفتارها جویا شوند.

وی با اشاره به مطالبه‌گری  موضوع لابی برادر رئیس جمهور توسط نمایندگان  از رئیس قوه مجریه، گفت: متأسفانه در هر دولتی افرادی حضور دارند که موجب سرشکستگی آن دولت می‌شوند، در دولت قبل هم همینطور بود. از این رو درباره برادر رئیس‌جمهور علاوه بر این موضوع موارد دیگری هم هست. ما نمایندگان از آقای روحانی خواستاریم همانطور که دستور پیگیری حقوقهای نجومی را به معاون اول خود ابلاغ کردند، درباره رسیدگی تخلفات نزدیکانش خودشان هم اهتمام ورزد تا ملت شفافیت دولت را ببیند.

منبع: تسنیم