پنجشنبه , ۴ مرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » سجاد تنها -یک تکفیری خمینی ستیز- اباطیل میبافد و در فرقه تکفیری”فرقه نیوز” بدون امضاء منتشر میکند

سجاد تنها -یک تکفیری خمینی ستیز- اباطیل میبافد و در فرقه تکفیری”فرقه نیوز” بدون امضاء منتشر میکند

سجاد تنها -یک تکفیری خمینی ستیز- اباطیل میبافد و در فرقه تکفیری”فرقه نیوز” بدون امضاء منتشر میکند تا همه خوانندگان تصور کنند که این خزعبلات تفرقه انگیز با هدف تخریب وحدت جامعه توسط “حسین طائب رئیس اطلاعات بسیج- سپاه” سرهم بندی شده است!!

میراث امام خمینی زیر سمِّ ستوران سربازانِ سعید امامی

 

جاسوسان داعشی یعنی خمینی ستیزان تکفیری با بیحیایی نقاب خمینی زدایی را از چهره های کریه خود برداشته و آشکارا به اهلِ طریقتِ فقر و درویشی و سالکان مسالک تصوف و عرفان اسلامی برچسب های لایتچسبک میزنند. هدف این جاسوسان داعش و تکفیریهای خمینی ستیز  دشمنی با دراویش و اهل تصوف و عرفان نیست، هدفشان ابراز دشمنی آشکار برعلیه آیت الله سیدروح الله خمینی امام و قائد انقلاب سال 1357 است که در سال 1360 با صدور یک حکم حکومتی -شامل یک “امان نامه”- هرگونه تعرض و اهانت به “رئیس الفقراء آقای سلطانحسین تابنده گنابادی و عموم متعلقان ایشان در چهارگوشه ایران را حرام شرعی و جرم قانونی و مستوجب مجازات دانست”. سایتهای تفرقه انگیز تکفیری بیچاره  امثال “فرقه نیوز” و “ادیان نیوز” و “ادیان نت” و “دیده بان” و “صوفی نت” و “فرقه ها” و … صدها وبلاگ تکفیری ریز و درشت دیگر توسطجاسوسهای داعشی و تکفیری های نفوذی اداره میشود که ناجوانمردانه در “قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران” نفوذ کرده وزیر چتر امنیتی این قرارگاه، “فرقه تکفیری” خود را بر “اداره فرق و ادیان” مسلط ساخته، و میراث خمینی را زیر “سمّ ستوران سربازان سعید امامی” لگدکوب میکنند!

darvishsoufi36

این مصادیق کفر و نفاق و ناجوانمردی در مقاله جدیدی به سوء استفاده آشکار از آیات شریفه قرآن کریم در این ماه مبارک رمضان روی آورده اند تا هرچه بیشتر و روشنتر به همه ثابت کنند که سوء استفاده از آیات قرآن مجید فقط کار ابن ملجم ملعون و سایر خوارج تکفیری دوران صدر اسلام نبوده، بلکه هم اکنون نیز همان روش شیطانی تکفیری توسط جاسوسان داعش در اداره فرق و ادیان در قم و تهران و خراسان و سایر استانهای ایران توسط یک اقلیتِ قلیلِ شیطان پرست تکفیری جاسوس نفوذی داعشی پیگیری میشود:

Sans_titre54-76-32

مصادیق نفاق

 

به روز شده در:
۰۹:۴۱ – ۱۳۹۵ سه شنبه ۸ تیر

 

به گزارش فرقه نیوز ؛ چگونه است کسانی که خود ندای گفتگو سر می دهند و فریاد زنده باد مخالشان گوش فلک را کر کرده است، با شنیدن صدای مخالف و روبرو شدن با انتقاد، چنان برآشفته شده و از خود بی خود می شوند و زبان به فحاشی و دشنام گویی می گشایند که گویی بویی از تمدن و فرهنگ و ادب نبرده اند.

در ظاهر و برای فریب عمومی خود را آرام، مهربان، اهل مدارا، اهل گفتگو، با تقوا، و منصف نشان می دهند اما در نهان پرخاشگر، فحاش، بد زبان و تهمت زن هستند. و البته چنین انسان هایی از ابتدای تاریخ بوده اند و هستند و خواهند بود. اینان همان کسانی هستند که اگر پای منافعشان در میان باشد دست دوستی به سویت دراز می کنند اما اگر کوچکترین احساس خطری بکنند سرت را گوش تا گوش می برند.

چنین کسانی به روشنی مصادیق نفاق هستند. نفاقی که خداوند در آیات اول سوره بقره اوصاف آنها را در قالب دوازده آیه ذکر کرده است.

وَ مِنَ النَّاسِ مَن يَقُولُ ءَامَنَّا بِاللَّهِ وَ بِالْيَوْمِ الاْخِرِ وَ مَا هُم بِمُؤْمِنِينَ(8)

يَخُدِعُونَ اللَّهَ وَ الَّذِينَ ءَامَنُواْ وَ مَا يخَدَعُونَ إِلَّا أَنفُسَهُمْ وَ مَا يَشْعُرُونَ(9)

فىِ قُلُوبِهِم مَّرَضٌ فَزَادَهُمُ اللَّهُ مَرَضًا  وَ لَهُمْ عَذَابٌ أَلِيمُ  بِمَا كاَنُواْ يَكْذِبُونَ(10)

وَ إِذَا قِيلَ لَهُمْ لَا تُفْسِدُواْ فىِ الْأَرْضِ قَالُواْ إِنَّمَا نحَنُ مُصْلِحُونَ(11)

أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ الْمُفْسِدُونَ وَ لَاكِن لَّا يَشْعُرُونَ(12)

وَ إِذَا قِيلَ لَهُمْ ءَامِنُواْ كَمَا ءَامَنَ النَّاسُ قَالُواْ أَ نُؤْمِنُ كَمَا ءَامَنَ السُّفَهَاءُ  أَلَا إِنَّهُمْ هُمُ السُّفَهَاءُ وَ لَاكِن لَّا يَعْلَمُونَ(13)

وَ إِذَا لَقُواْ الَّذِينَ ءَامَنُواْ قَالُواْ ءَامَنَّا وَ إِذَا خَلَوْاْ إِلىَ‏ شَيَاطِينِهِمْ قَالُواْ إِنَّا مَعَكُمْ إِنَّمَا نحَنُ مُسْتهَزِءُونَ(14)

اللَّهُ يَسْتهَزِئُ بهِمْ وَ يَمُدُّهُمْ فىِ طُغْيَانِهِمْ يَعْمَهُونَ(15)

أُوْلَئكَ الَّذِينَ اشْترَوُاْ الضَّلَالَةَ بِالْهُدَى‏ فَمَا رَبحِت تجَّرَتُهُمْ وَ مَا كاَنُواْ مُهْتَدِينَ(16)

مَثَلُهُمْ كَمَثَلِ الَّذِى اسْتَوْقَدَ نَارًا فَلَمَّا أَضَاءَتْ مَا حَوْلَهُ ذَهَبَ اللَّهُ بِنُورِهِمْ وَ تَرَكَهُمْ فىِ ظُلُمَاتٍ لَّا يُبْصِرُونَ(17)

صُمُّ  بُكْمٌ عُمْىٌ فَهُمْ لَا يَرْجِعُونَ(18)

أَوْ كَصَيِّبٍ مِّنَ السَّمَاءِ فِيهِ ظُلُمَاتٌ وَ رَعْدٌ وَ بَرْقٌ يجْعَلُونَ أَصَابِعَهُمْ فىِ ءَاذَانهِم مِّنَ الصَّوَاعِقِ حَذَرَ الْمَوْتِ  وَ اللَّهُ محُيطُ  بِالْكَافِرِينَ(19)

يَكاَدُ الْبرَقُ يخَطَفُ أَبْصَارَهُمْ  كلُّمَا أَضَاءَ لَهُم مَّشَوْاْ فِيهِ وَ إِذَا أَظْلَمَ عَلَيهْمْ قَامُواْ  وَ لَوْ شَاءَ اللَّهُ لَذَهَبَ بِسَمْعِهِمْ وَ أَبْصَارِهِمْ  إِنَّ اللَّهَ عَلىَ‏ كلُّ شىَ‏ءٍ قَدِيرٌ(20)

رونمایی از مدرک جعلی قطب سیاسی صوفیه+ سند
به روز شده در:
۱۲:۰۶ – ۱۳۹۵ سه شنبه ۸ تیر

به گزارش فرقه نیوز ؛ طبق منابع فرقه صوفیه گنابادیه، نورعلی تابنده مراحل به ظاهر عرفانی را ظرف مدت چهل روز سپری کرد و برای توجیه و فرار از این رسوایی  بیان شد که این مراحل از زمان فوت رضاعلیشاه سپری شده و باید در زمان حیات محبوبعلیشاه پنهان می ماند[1]

اعتراف نورعلی تابنده مبنی بر عدم تسلط به زبان عربی[2] و رد رساله های مراجع تقلید و بیان این موضوع که ؛ اگر شرع فقط این رساله‌ها باشد که حفظ کردنش هم شاید خیلی مشکل نباشد، ولی هیچ دو رساله‌ای مثل هم نیست در جاهایی هم، مثل هم است چاپش تکرارِ یک مطلب است ولی هیچ دو رساله‌ای مثل هم نیست، باید در آن سلوکی که شخص خودش دارد و آن راهی که پیش می‌رود از هر مکتبی که تقلید می‌کند تمام حواسش متوجه همان باشد ولی به هیچ وجه معنویت و روح را قربانی آن نکند.[3]

فرار نورعلی تابنده از سوالات فقهی فقها و رجوع آنها به کاشانی در حالی صورت می گرفت که وی قبل از آن ادعا کرده بود مجتهد است و  اجازه اجتهاد از علماء گرفته است.[4]

ادعای اجتهاد توسط نورعلی تابنده در حالی صورت گرفت که پایگاه خبری فرقه نیوز  با  انتشار استفتائات مراجع تقلید مبنی بر انحرافی بودن سلوک به ظاهر عرفانی صوفیه گنابادیه، باعث بیداری تعداد زیادی از فقهای حقیقت طلب شد به نحوی که این فرقه سیاسی در یک حرکت عجولانه طی مصاحبه ای با نورعلی تابنده فقها را از تقلید آیات اعظام بهجت، نوری همدانی، مکارم شیرازی و صافی گلپایگانی منع کرد.[5]

بعد از این ادعا بر آن شدیم تا با بدست آوردن مدرک اجتهاد این قطب سیاسی بار دیگر موجب بیداری فقهای حقیقت طلب شویم تا پوچی ادعاهای کاذب وی بر همگان ثابت شود. پایگاه خبری فرقه نیوز با بررسی های میدانی موفق به دریافت مدرک اجتهاد نورعلی تابنده شد.

بررسی های اولیه و نتیجه استعلام حاکی از آن است که این اجازه اجتهاد صد در صد جعلی می باشد و نوع نگارش این نامه به نحویست که گویای کذب بودن آن است. اجازه اجتهادی که در برگه نامه اداری  به صورت خطی نوشته شده است! خط خوردگی این نامه و صدور حکم اجتهاد توسط یک موسسه فرهنگی در کابل افغانستان مبین کذب بودن ادعای این قطب سیاسی می باشد.


[1] مجموعه سخنرانی های دکتر نورعلی تابنده،جزوه 13 صفحه 10

[2] رجوع شود به سخنرانی های نورعلی تابنده مورخ خرداد 1391

[3] سخنرانی نورعلی تابنده مورخ 8 خرداد 1393 دولتسرای تهران

[4] سخنرانی نورعلی تابنده مورخ 28 آبان 1392

[5]  رجوع شود به خبر دوشنبه 13 اردیبهشت 1395 پایگاه خبری فرقه نیوز