شنبه , ۲۹ اردیبهشت ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » آخوند مهدی طائب رئیس قرارگاه موسوم به “عمار” کارش به پیشگویی و پیش بینی کشیده است!!

آخوند مهدی طائب رئیس قرارگاه موسوم به “عمار” کارش به پیشگویی و پیش بینی کشیده است!!

به نظر میرسد که اوضاع آینده منطقه خاورمیانه چنان دربرابر چشمهای آقای مهدی طائب حجاب گسترده، که حوادث روزمره را نمیتواند ببیند!!

 

آقای مهدی طائب نیز مانند بعضی از تندروهای داخلی، صحبت از آل سقوط به جای آل سعود میکند!!

آخوند مهدی طائب رئیس قرارگاه «عمار» دوشنبه این هفته و در روز میلاد امام حسن مجتبی«ع» در مراسم سخنرانی که در شهرک جهانما استان البرز برگزار شد، پیش بینی هایی را درباره وقایع منطقه، حج امسال و نابودی آل سعود کرد.

به گزارش مستبین، بخش‌هایی از اظهارات وی را در ادامه می خوانید:

–  من حداقل 30 سفر به مکه رفته ام. سال گذشته بنیاد جانبازان مرا دعوت کرد و گفت که بیا برو به مکه. گفتم من نمی روم و جواب منفی دادم. گفتند باشد نمی خواهد به زیارت بروی برو فقط برای اداره کاروان و رئیس کاروان باش. گفتم نه امسال ویژه نمی آیم. دلیل دارم برای نیامدنم.
امسال حج ویژه کشته می دهد و من مطمئن هستم که کشته می دهد. گفت چرا؟  گفتم اینها امسال نمی توانند حج را اداره کنند. گفت چرا؟ گفتم چون هرچه نیرو داشته است را به یمن فرستاده است. یک مشت صفر کلیومتر و تازه کار را گذاشته است برای اداره حج و این خیلی سخت است. من حادثه منا را از چند ماه قبل پیش بینی کرده بودم.

– حج امسال را خواهید دید که چه می شود. پیش بینی من این است که امسال حج بدون آل شرور« آل سعود»  و با حضور امام زمان «عج» برگزار خواهد شد و آل سعود سقوط خواهد کرد.

– حاج قاسم سلیمانی فرمانده سپاه قدس در مراسم افتتاحیه مجلس خبرگان امسال گفتند که ما در یمن یک میلیون رزمنده داریم. به زودی با این یک میلیون یمنی عربستان را فتح خواهد شد