دوشنبه , ۲۷ فروردین ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اعتراف آخونداحمدعلم الهدی: نابکارترین توطئه‌های دشمن در فضای انتخابات از طریق تلگرام صورت گرفت.

اعتراف آخونداحمدعلم الهدی: نابکارترین توطئه‌های دشمن در فضای انتخابات از طریق تلگرام صورت گرفت.

به گزارش ایسنا، آخوند چاپلوس و عربده کش بادمجان دور قاب چین احمد علم الهدی ظهر امروز در خطبه‌های عبادی سیاسی نماز جمعه مشهد که در حرم مطهر رضوی برگزار شد، با اشاره به اینکه 36 سال قبل در چنین روزی آمریکا روابط سیاسی خود را با ایران قطع کرد، اظهار کرد: این اتفاق به خاطر تسخیر لانه جاسوسی توسط دانشجویان پیرو خط امام بود که امام خمینی(ره) از آن اتفاق به عنوان انقلاب دوم یاد کردند.به مجرد قطع روابط آمریکا با ایران، امام خمینی(ره) جمله‌ای راهبردی گفتند که در واقع برای همه نسل‌ها ماهیت آمریکا را روشن کرد، ایشان گفتند “ما رابطه با آمریکا را می‌خواهیم چه کار، رابطه آمریکا با ما رابطه گرگ و میش است”.

resized_583674_338

عضو مجلس خبرگان رهبری با بیان به این‌که ماهیت گرگ هیچ وقت تغییر نمی‌کند، خاطرنشان کرد: در این 36 سال هرچه زمان گذشت واقعیت صحبت امام برای مردم ما عینی‌تر شد و مردم نیش و دندان این گرگ را بیشتر لمس کردند و درنگی این گرگ بیشتر بر ما ثابت شد.

نماینده ولی فقیه در خراسان رضوی تصریح کرد: اینها دو سال حرف زدند، برجام را امضا کردند و با کمال وقاحت نه تنها به برجام متعهد نیستند بلکه در کنار این قضیه تحریم‌ها و طرح‌های ضد ایرانی بیشتر شده است.

علم الهدی اضافه کرد: این‌که یک عده بگویند امروز عصر مذاکره است نه موشک، اگر از روی عمد گفته‌اند خیانتکار به انقلاب هستند واگر از روی جهل گفته‌اند این جهل، جهل بسیار خطرناکی است.

وی با بیان این‌که مذاکره یعنی تسلیم، بیان کرد: آمریکا در مذاکره به چیزی جز تسلیم ما رضایت نمی‌دهد، چراکه او حیات و ممات خود را در نابودی ما می‌بیند و به جز این رضایت نمی‌دهد.

خطیب جمعه مشهد با اشاره به این‌که رهبری در ابتدای سال هم موقعیت‌مان را تبیین و هم راهکار را به ما ارائه کردند، افزود: 14 فروردین اولین روز کاری در سال جدید رئیس جمهور و مسوولین در مقام تحقق بخشی به فرمایش مقام معظم رهبری اقدام ارزشمند تشکیل شورای فضای مجازی را انجام دادند، چراکه فضای مجازی جاده تهاجم دشمن است؛ رهبری در تبیینی که نسبت به موقعیت جهانی ما داشتند باعث شدند تا مسوولان ما در نظام، این جاده را مشخص کنند و جلوی آن را بگیرند.

عضو مجلس خبرگان رهبری تاکید کرد: امروز طبق اعلام مدیر نرم افزار پیام رسان تلگرام، 22 میلیون ایرانی از آن استفاده می‌کنند، نرم افزاری که مدیریت و اجرای آن در دست دشمن است و در آن کانال‌هایی وجود دارد که رسما به پیغمبر(ص) و ائمه اطهار(ع) فحاشی می‌شود.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی با بیان این‌که نابکارترین توطئه‌های دشمن در فضای انتخابات از طریق تلگرام به وجود آمد، تصریح کرد: در زمان انتخابات محتوای مجرمانه کانال‌های تلگرام مفاسد بسیاری را به وجود آورد و بزرگان نظام ما را با انواع دروغ‌ها مورد تهمت و افترا قرار داد.

علم الهدی با تاکید بر این‌که دولت محترم همین که به فضای ورود دشمن توجه کرد اقدامی بسیار ارزشمند است، گفت: توجه به فضای مجازی موثرترین حرکت در اقدام و عمل به اقتصاد مقاومتی است، امروز اگر بخواهیم به مردم بگوییم از شبکه‌های اجتماعی استفاده نکنند مثل این است که بگوییم در خیابان راه نروید، اما باید نرم افزارهای بومی ایجاد کنیم.

امام جمعه مشهد با اشاره به این‌که ما در فضای مجازی و آی.تی مثل سایر فناوری‌ها از نظر نیروی انسانی در سطح بالایی قرار داریم، خاطرنشان کرد: امروز فارغ التحصیلان نمونه رشته‌های نرم افزار و آی.تی به وسیله شرکت‌های فیس بوک، گوگل و مایکروسافت دعوت به همکاری می‌شوند، چرا ما از توانایی این افراد در داخل کشور استفاده نکنیم تا برای فرار از این برنامه‌ها به نرم افزارهای چینی و ژاپنی روی بیاوریم؟

عضو مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: بزرگترین حرکت جهشی در اقتصاد مقاومتی این است باید با همکاری و کمک به شرکت‌های دانش بنیان موتورهای جست‌وجوگر و نرم افزارهای بومی تشکیل دهیم و مسوولین ما به خارج، غرب و آمریکا پشت کنند.

نماینده ولی فقیه در استان خراسان رضوی تاکید کرد: مردم ما آن‌قدر اسلام را دوست دارند که با یک فتوای تحریم نرم افزارهای خارجی، دیگر به سراغ آنها نمی‌روند و از نرم افزارهای بومی استفاده می‌کنند.