چهارشنبه , ۱۵ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » دست و پازدن قرارگاه ثارالله برای محاصره آقای دکتراحمدشهید

دست و پازدن قرارگاه ثارالله برای محاصره آقای دکتراحمدشهید

و کارشکنی در جهت تخریب ریل ارتباط میان “انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران” با ایشان، از راهِ به میدان فرستادن  “شبه انجمنهای قلابی حقوق بشری” (زیر اسم مجعول “سازمان های مردم نهاد”!! – که پُر از ایادی اطلاعاتی قرارگاه ثارالله هستند که برای سرِ  کار گذاشتن دکتر احمدشهید به مقر اروپایی سازمان ملل گسیل میشوند، و صدتا صدتا در راهروهای مرکز مزبور رفت و آمد میکنند و عربی – فارسی بلغور مینمایند!! ) .

adyan-shaytan-takfiri2

قرارگاه ثارالله این بار در این دست و پا زدن مذبوحانه و حقیرانه و متقلبانه نوین خود در صدد است تا با دادن اطلاعات و اخبار نادرست به آقای دکتر احمدشهید  اشغال فضای مفید کاری ایشان را اشغال نماید، و با وقت کشی و سنگ اندازی و به کارگیری ترفندهای دیگری از این قبیل، قرارهای ملاقات میان دفتر ایشان و سازمانهای مستقل مدافع حقوق بشر… را دچار اختلال نماید!

ferghvaadyan2

قرارگاه ثارالله سپاه پاسداران که از طریق ایادی رسانه ای خود شایعات بسیار زیادی را در قبال گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد در امر حقوق بشر ایران آقای دکتر احمد شهید براه انداخته بود و از جمله یکبار شایع کرد که آقای احمدشهید براساس اسناد ویکیلیکس از عربستان یک میلیون دلار رشوه گرفته تا علیه ایران سیاه نمایی کند، و بعد از افشاء شدن کذب این شایعه پوچ، دست به اختراع شایعه دیگری زد مبنی بر اخراج دکتر احمدشهید از منصب خود به عنوان گزارشگر ویژه، که بازهم این شایعه سراپا کذب،  پوچ و پوشالی از آب درآمد، با رسوایی تمام بازهم وقیحانه به اختراع فضاهای مسموم دیگری برعلیه فعالیت آزاد آقای دکتراحمدشهید دست میزند و این بار میخواهد برروی ریل قطار ارتباطات حقوق بشری میان گزارشگر ویژه سازمان ملل متحد و “انجمن جهانی پاسداشت حقوق بشر در ایران” سنگهای – به خیال خودش – گُنده گُنده بیندازد تا سدّ معبر نماید.
97b69b9f7e1a5c5d4d0fd3d24f506fa4_L

در همین راستا یکی از سایتهای تکفیری موسوم به “دیده بان جبهه معارض انقلاب اسلامی !!” زیرمجموعه اداره  تکفیری فرق و ادیان وابسته به قرارگاه ثارالله  با طرح مقوله ای زیر عنوان درخواست ” برخی!! سازمانهای مردم نهاد”!!! پرده از این ترفند مضحک و زبونانه به کنار میزند!! باید از این جانوران انسان نمای ضد اسلام و ضد انسان و حقوق بشر پرسید که تا کجا میکوشید مرزهای حیثیت و اخلاق را زیر پای شعبده بازیهای پروپاگاندیستی گوبلزی لگد مال کنید؟ “برخی سازمانهای مردم نهاد” که بر عروسکهای خیمه شب بازی خود که هرروز به آمریکا و اروپا “صادر میکنید، چه کسی را میفریبد که دست از این کارتان برنمیدارید؟

ferghedidebanadyan2

بازی یکطرفه گزارشگر ویژه خبر ویژه:”دور زدن” NGO های ایرانی توسط احمد شهید!

 

در آستانه ارائه گزارش سالانه «احمد شهید» گزارشگر حقوق بشر سازمان ملل درباره ایران، گروه‌های ضدانقلاب خارج از کشور درخواست‌های فراوانی برای دیدار با وی درجهت تأثیرگذاری روی آخرین گزارش وی درباره ایران ارائه داده‌اند.

 

به گزارش مؤسسه راهبردی دیده‌بان از ژنو، احمد شهید گزارشگر ویژه سازمان ملل در آستانه گزارش سالانه مربوط به سال 2015 خود در مورد وضعیت حقوق بشر در ایران با درخواست‌های انبوه گروه‌های مختلف ضد انقلاب برای دیدار روبه‌رو شده است.وی که پیش از این نیز منابع اطلاعاتی و مستندات خود را از گروه‌های تروریستی مانند منافقین، جدایی‌طلبان، گروه‌های تروریستی مدعی حقوق قوم کُرد و دیگر فرقه‌ها و گروه‌های ضد انقلاب دریافت می‌کرد در آستانه گزارش سال 2015 خود که به زودی باید به شورای حقوق بشر سازمان ملل تحویل دهد، به درخواست جلسه و دیدار گروه‌های مختلف ضد انقلاب پاسخ مثبت داده است.

این در حالی است که برخی سازمان‌های مردم نهادی که برای دیدار با وی از دو ماه قبل تقاضا ارسال کرده بودند، بعد از بارها مکاتبه موفق شدند تاریخی بعد از ارائه گزارش را برای دیدار با وی هماهنگ نمایند.به گفته نمایندگان برخی سازمان‌های مردم نهاد ایرانی که برای ملاقات با «احمد شهید» ماه‌ها در نوبت ایستاده‌اند، دستیاران این گزارشگر مالدیوی با شناخت کامل از گروه‌های درخواست دهنده، ضد انقلاب و تروریست‌ها را در اولویت قرار داده و درخواست‌های ارسال شده از داخل ایران را بعد از چندین مرتبه ارسال به ماه‌ها بعد موکول می‌کنند.اعتقاد کارشناسان حقوق بشر، مخدوش بودن منابع اطلاعاتی گزارش‌های «احمد شهید» که از گروه‌های تروریستی کسب می‌کند، از علل اصلی غیر واقعی بودن گزارش‌های وی است.