شنبه , ۵ خرداد ۱۴۰۳
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » نیرنگهای میان تهی شیطانی فرقه شیطان پرستان برای پنهان کردن نهاد “خمینی ستیز”شان

نیرنگهای میان تهی شیطانی فرقه شیطان پرستان برای پنهان کردن نهاد “خمینی ستیز”شان

پیروان تکفیری “خط سعید امامی” که در اعماق دستگاه های امنیتی – اطلاعاتی رخنه و نفوذ ناجوانمردانه کرده و با تصرف “اداره فرق و ادیان” این نهاد را تبدیل به پایگاه تکفیری شیطان پرستی نموده اند، به هیچ دین و آئینی جز مسلک تکفیری شیطان پرستی و اسلام ستیزی پایبند نیستند.

adyan-shaytan-takfiri2.jpg

فشایِ فِلّه ای اسناد و فایلهای صوتی “حجت الاسلام و المسلمین حضرت قدسی مآب و مقدس القاب جناب مستطاب محمدرضا انهاری”!! – که از اکابر شیطان پرستان تکفیری و الگو نمونه و اسوه سیئه سایر شیطان پرستان تکفیری است-  نشان داد که این شیطان پرستان تکفیری با حداکثر استفاده از تاکتیک “بی بند و باری” از لگد زدن به سلامت خانواده ها و فروپاشاندنِ حداقلِ حیثیت انسانی هیچ ابایی ندارند و برای شاد کردن خاطر شیطانی روسای تکفیری خود، نخستین قربانیان  تاکتیکهای شیطانی تکفیری خود را از اطفال معصوم و همسران مظلوم خود میگیرند.

ferghvaadyan2

اینها این کثافتکاریهای هوسبازانه و بی بندو باریهای خود را عین اثبات مراتب خدمتگزاری و ابراز ارادات خالصانه به شیطان میشمارند، و با انجام این سیئات، احساس غرور میکنند. همچنان که در پرونده های نظیر خانم ریحانه جباری ها شاهد آن بودیم.

darvishsoufi36

بعد هم برای پنهان نمودن نهاد خمینی ستیز و استتار ماهیت خمینی زدایانه خویش، لبهء حمله های شیطان پرستانه  تکفیری خودرا متوجه “عرفان” مینمایند. ترفندهای زنگ زده و رنگ باخته ای که فقط میتواند شیاطین ورشکسته تکفیری را دلشاد کند.

بدبخت موسسه حق پژوهی خراسان و پایگاه خبری فرقه نیوز که کسادی کارشان آنهارا به جایی رسانده که ناچارند از بی اخلاقی ها و هوسبازیها و بی بندوباریها و خوش گذرانیهای “حضرت حجت الاسلام و المسلمین عالیجناب قدسی القاب محمدرضا انهاری فاسد مفسد تکفیری” دفاع کنند!!

fergheshaytantak53

استفاده فرقه حلقه از تاکتیک شیطان

 

به روز شده در:
۱۰:۴۹ – ۱۳۹۵ دوشنبه ۱۶ فروردین

 

اخیرا فعالیت اعضای فرقه حلقه بر روی فاز منفی می چرخد و افرادی که تا دیروز ادعای ادب و نزاکتشان گوش فلک را کر کرده بود صاحب بهانه ای شده اند که تصور می کنند با بر ملا کردن آن می توانند نقوص جریان انحرافی خود را در پشت آن مخفی کنند.

فرقه نیوز-بخش عرفان های نوظهور، اخیرا فعالیت اعضای فرقه حلقه بر روی فاز منفی می چرخد و افرادی که تا دیروز ادعای ادب و نزاکتشان گوش فلک را کر کرده بود صاحب بهانه ای شده اند که تصور می کنند با بر ملا کردن آن می توانند نقوص جریان انحرافی خود را در پشت آن مخفی کنند.

همه ما در طول زندگی اشتباه های فراوانی در زندگی شخصی خود داشته ایم اما چگونه است که در جریان فرقه حلقه که خود را عرفان خدامحور معرفی می کند ارتباط داشتن با نامحرم و روابط نامشروع توسط مسترهای حلقه پسندیده است و نوعی درمان به شمار می رود، اما توسط دیگران، امری خطا و گناهی نابخشودنی است؟ که البته از هیچ کدام پسندیده نیست.

چگونه است که دروغ گفتن، تهمت زدن، آبرو بردن، و افشا کردن اسرار زندگی افراد توسط حلقه ای ها، امری معمولی و لازمی است، اما توسط دیگران، رعایت نکردن حقوق شهروندی و حقوق بشر به شمار می رود که البته این هم از هیچ کس پسندیده نیست.

چگونه است که حلقه ای ها از راه فریب مردم و به بهانه درمان بیمارانی که دستشان از آسمان و زمین کوتاه است با سرکیسه کردن آنها ثروت اندوزی می کنند اما اگر ریالی در راه افشاگری و بر ملا کردن فریب حلقه ای ها خرج شود، به جیب زدن پول های هنگفت تلقی شده و امری نابخشودنی است؟

چگونه است که اگر کسی از مسیر حق منحرف شد، تمام آن کسانی که در مسیر حق حرکت می کنند، نمادی از دروغ و ریا معرفی می شوند، اما اکثر افرادی که در حلقه فعالیت می کنند، رفتارشان هیچ شباهتی با آنچه در آموزه هایشان مطرح شده است وجود ندارد. دروغ و ریا و فساد در حلقه موج می زند. شما که دم از عرفان وشناخت خداوند می زنید و ادعا می کنید که می توانید مشکلات مردم را از طریق اتصال به خداوند حل کنید چرا خود آلوده به دروغ هستید؟ چرا خود آلوده به فساد هستید؟ چرا به آنچه می گویید عمل نمی کنید؟ آیا این چیزی جز ریاست؟

حلقه ای ها خود به راحتی برای دیگران پرونده سازی کرده او را ترور شخصیتی می کنند، امنیت اجتماعی او را به خطر انداخته و حتی دست به ترور فیزیکی مخالفان خود زده اند اما اگر کسی آنها را نقد کند، از این کار شاکی شده، بر هر کوی برزنی بانگ بر می آورند که ای مسلمانان، این مسلمانی نیست.

اگر کسی از مسیر حقیقت منحرف شود و خطایی از او سر بزند تنها کسی که بسیار خوشحال می شود شیطان است؛ و وقتی می بینیم حلقه ای ها از انحراف بنده ای خطاکار، اینقدر خوشحال شده اند و در پوست خود نمی گنجند، آیا نمی توان بین آنها و شیطان شباهتی پیدا کرد؟

به این معادله دقت کنید:

خداوند ستارالعیوب است.

حلقه ای ها ادعا می کنند که تنها آنها هستند که می توانند انسان ها را به خداوند اتصال دهند، و نقض ستارالعیوبی ورود به شبکه منفی است.

کسی که به خداوند اتصال پیدا کند و به قرب الهی برسد، قطعا مانند خداوند خاک بر گناه دیگران خواهد پاشید و گناه دیگران را خواهد پوشاند.

اما حلقه ای ها نه تنها چنین نکردند بلکه بر خلاف رفتار الهی آن را با تمام توان بر ملا کردند و وارد شبکه منفی که خود مدعی رعایت آن هستند، شدند.

حال و روز تعدادی از اعضای فرقه حلقه این حدیث امام جعفر صادق علیه السلام که می فرمایند: اگر کسى سخنى را بر ضد مۆمنى نقل کند و قصدش از آن، زشت کردن چهره او و از بین بردن وجهه اجتماعى اش باشد و بخواهد او را از چشم مردم بیندازد، خداوند او را از ولایت خود خارج مى کند و تحت سرپرستى شیطان قرار مى دهد؛ ولى شیطان هم او را نمى پذیرد! (الکافی ج2 ص 358)

12494780_530854490409946_1638782183391186036_n

تلاش «نجات از حلقه ای ها» برای خریدن آبروی خود، با برکناری رییس فاسد انجمن
به گزارش کمپین‌نه‌به‌اعدام‌محمدعلی‌طاهری، برخی منابع غیررسمی اعلام کرده اند که #محمدرضاانهاری، مدیر انجمن «نجات از حلقه»، از سِمت خود برکنار شده است.
شنیده ها حاکی از آن است که برکناری این روحانی از سمتِ مدیریت انجمن نجات از حلقه به دنبال انتشار فایل هایی در شبکه های مجازی توسط همسرش، که حاکی از فساد اخلاقی و روابط نامشروع او بوده، صورت گرفته است.
این در حالی است که محمدرضا انهاری به همراه دیگر اعضای انجمن نجات از حلقه، از سردمداران پرونده سازی، چسباندن انواع انگ های اخلاقی، تهمت و سیاه نمایی علیه محمدعلی_طاهری و دوست داران عرفان حلقه بوده اند.
مشروعیت «نجات از حلقه» از کجا آمده است؟