یکشنبه , ۱۲ آذر ۱۴۰۲
صفحه اول » اجتماعی و سیاسی » اطلاعیه‌دفتر محمود هاشمی شاهرودی نسبت به انتشار عمومی یک تصویر

اطلاعیه‌دفتر محمود هاشمی شاهرودی نسبت به انتشار عمومی یک تصویر

واکنش تند دفتر شاهرودی و تعجب آورِ به انتشار عمومی این عکس عجیب و شگفت انگیز!!

دفتر محمود هاشمی شاهرودی با انتشار اطلاعیه‌ای نسبت به انتشار عمومی تصویر مشترکی از شاهرودی با روح‌الله خمینی و علی خامنه‌ای واکنش بسیار تندی نشان داد.

unnamedshahroudi2

هفته گذشته تصویری از محمود هاشمی شاهرودی۲ فروردین ۱۳۹۵در فضای مجازی فارسی زبان منتشر شد که وی را در کنار دو رهبر سابق و کنونی جمهوری اسلامی نشان می‌دهد.

این تصویر برای نخستین‌بار از سوی سایت «جماران» وابسته به حسن خمینی منتشر شد و دفتر هاشمی شاهرودی هم بی‌آنکه نامی از این سایت ببرد٬ حملات تندی متوجه آن کرده است.

این اطلاعیه از سایت مذکور به عنوان رسانه‌ای نام برده که «با انتشار نابجای تصاویر و انتساب غلط برخی مطالب به شخصیت‌های حقیقی یا حقوقی و به خصوص با ارائه تحلیل‌های انحرافی و نامعقول، خواسته یا ناخواسته به نشر اکاذیب پرداخته و افکار عمومی را مشوش» کرده است.

دفتر هاشمی شاهرودی با «تقبیح این عمل غیر حرفه‌ای» اعلام کرده که تصویر مذکور «برای استفاده در مجموعه دفتر معظم له طراحی و چاپ شده» است.

این اطلاعیه همچنین افزوده «نشر این تصویر در فضای مجازی را مغایر رسالت رسانه» می‌داند و «ارائه تحلیل‌های ناشایسته و غلط و ایراد اتهام واهی، دون شأن و جایگاه انسانی و معنوی ایشان» است